Undernet IRC Moldova
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Undernet IRC Moldova

Comunitatea Undernet IRC Moldova
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ofensa adminului din partea userului

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Sya

Sya


Mesaje : 104
Data de înscriere : 04/02/2008
Varsta : 39
Localizare : Chisinau

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 7:36 pm

[18:29:45] <-psyBNC> Tue Feb 5 16:28:56 :(Manson!_@host-static-86-106-233-251.moldtelecom.md) auz fa
[18:29:45] <-psyBNC> Tue Feb 5 16:29:20 :(Manson!_@host-static-86-106-233-251.moldtelecom.md) kakova h....tu ti baj la acces neu pe soroca?

Acum Manson eu iti spun ca relatile tale cu unii Admini nu te salveza in cazul dat ! "fa" sa-i spui sotiei tale sau lui padrugta !"kakova h... tu te bagi" ap de acela h... ma bag!!! Manson vrai suspend ori rem? ori depui plingere direct la Owner pe mine pt modificare de acc? Sa zicem ca tiam modificat acc si am facut injust in raport cu tine, asta nu-ti da nici un drept sa ma ofensezi ! Eu o sa incep a vorbi ca unii Admini mai vechi, "da-ti seama cu cine vorbesti, mai da-ti seama la vorbe" vrai acc? din cate tin minte clar este topic cei care nu s einregistreaza pe forum au remuser !tu nu ai avut inca remuser, dar pt ofensa, eu iti garantez ! si nu te scapa nimeni nici o lingusheala pe linga vreun alt admin sau relatiile care tu le mai ai ! succes la cultivarea limbajului tau...
Sus In jos
Sya

Sya


Mesaje : 104
Data de înscriere : 04/02/2008
Varsta : 39
Localizare : Chisinau

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Re: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 8:27 pm

[19:18:08] <Manson> Sya-
[19:18:16] <Manson> Poteriala niuh devitza?
[19:18:24] <Sya-> Manson dati seama la vorbe
[19:18:31] <Manson> Huli mlia imbli la acc neu?
19:20:33] <Manson> Acu`i e forumu?
[19:20:45] <Sya-> Manson a ownerului de chan soroca
[19:21:11] <Manson> Shi eu shi sa fac acolo?
[19:21:17] <Manson> Taks...
[19:21:27] <Manson> ma registrez...da sa vad acc inapoi
[19:21:28] <Sya-> citeste topic Manson
[19:21:36] <Manson> shi unsuspend
[19:23:20] <Manson> Ma kak eu in formu ista
[19:23:25] <Manson> EL nie nax nu`ni trebu
[19:23:33] <Manson> Shi n`am shi fashi eu acolo...
[19:23:43] <Manson> m`am registrat,shi bag poola in el!

Deci nu vad cum un astfel de user care este vulgar si onfeseaza adminii , sa poate fi operator pe chan #soroca? va rog sa imi lamureasca ownerul ! cel care da acc la un astfel de user, raspunde pt dansu ! prin urmare daca unii admini iau dat acc mare , reiese ca iau permis sa fie incult si vulgar? asa noi facem regula pe #soroca ? userii simpli nu au voie sa injure iar operatorii au voie? si cum sa inteleg clar scrie in topic : intregistrare pe forum de nu rem, iar el se caca in forum? asta e respect pt owner si admini?
Sus In jos
rusyk

rusyk


Mesaje : 34
Data de înscriere : 05/02/2008
Localizare : Soroca City

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Rog sa mi se ridice accesul   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 12:57 am

Dragii mei admini!As dori ca accesul meu sa fie ridicat si sa aiba un lok stabil dar nu sa fie ...ba 100 ba 399 ,300 ash dori sal maritsi mai mult dearece cred eu ca merit ...stau mult timp pe Mirc shi in deosebi pe acest channels ...Rog sa luati in consideratie lucrul acesta, ash dori un acces de 450 -498 ...luatsi masuri va rog.
MULTSUMESC ANTICIPAT!
Sus In jos
http://Sorocacity.tk
Sya

Sya


Mesaje : 104
Data de înscriere : 04/02/2008
Varsta : 39
Localizare : Chisinau

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Re: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 1:02 am

Rusyk Smile o sa luma in cosideratie dar eu personal ma opun la un acc mai mare de 400 ! este enorm de mult ! cunosc personal cazul lui Klim si markush care s-au luptat enorm si mult cu rabdare sa aiba acc 400 si apoi un pic mai mult ! Ei exact la fel nu stau de doua zile pe irc si cunosc tare bine regulile ! Deci in opinia mea mai mult de 400 nu, e devreme ! Ce tine de acc stabil,o sa fie stabil acc cel nou care va fi decis de ekipa admini in comun
Sus In jos
rusyk

rusyk


Mesaje : 34
Data de înscriere : 05/02/2008
Localizare : Soroca City

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Re: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 1:11 am

Hm pe klim shi markush ii cunosk deaorece suntem prieteni foarte buni dar de ce zici ca eu nu mam zbatut mult timp pentru acces ?Comenzile le cunosk f bine si rog sa imi fie revazuta cererea ....
Sus In jos
http://Sorocacity.tk
Sya

Sya


Mesaje : 104
Data de înscriere : 04/02/2008
Varsta : 39
Localizare : Chisinau

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Re: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 1:13 am

Eu cererea ta am revizuito personal ! cat acc ai acum si cat ai avut? sa incepem de la asta! cat acc ai avut cand ai inceput pe #soroca? 450 sau mai mult, este enorm ! trebuie sa vedem ce zic restu adminilor
Sus In jos
rusyk

rusyk


Mesaje : 34
Data de înscriere : 05/02/2008
Localizare : Soroca City

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Re: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 1:19 am

iainte pe soroca dupa cit tsin minte am avut shi mai mult de 400 dar un timp nu am fost prin Tara shi userul lam perdut miam facut alt user shi deaja am incepu totul de la inceput ....la inceput eram cu userul " rusyk " voi fi foarte satisfacut sa am din nou mai mult de 400 ..Multumesc anticipat
Sus In jos
http://Sorocacity.tk
DiMuLeA

DiMuLeA


Mesaje : 15
Data de înscriere : 03/02/2008
Localizare : Orhei

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Re: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 8:35 pm

Eu cred ca e foarte mult acces 400 , din partea mea 399 e bine , nu am vazut inca nimic din partea lui pe canal
Sus In jos
http://www.moldova-2.forumgratuit.ro
DiMuLeA

DiMuLeA


Mesaje : 15
Data de înscriere : 03/02/2008
Localizare : Orhei

ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Re: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 8:45 pm

Si Altceva Cererea Sa fie scrisa la Cerere Acces nu la Plingeri ,
Sus In jos
http://www.moldova-2.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ofensa adminului din partea userului Empty
MesajSubiect: Re: ofensa adminului din partea userului   ofensa adminului din partea userului Icon_minitime

Sus In jos
 
ofensa adminului din partea userului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ban ofensa la adresa unui Admin din partea altuia
» Ban din partea unui Admin la adresa alutuia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Undernet IRC Moldova :: #channels and owners :: #soroca :: Plingeri-
Mergi direct la: